Bredent

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Брекети System MBT
Брекети System MBT mini Metal Bracket MBT .018“ Slot .018“ x .028“ MBT .022“ Slot .022“ x .028“ ..
930.90 грн.
Екзакто-Рок С супер твердий гіпс Класу IV
Екзакто-Рок С супер твердий гіпс Класу IV Мінімальне розширення гіпсу закінчується через 2 години при 0,08 %. Завдяки цьому відтворюється орігіналний відбиток, що забезпечує виготовлення точно припасованого зубного протеза. - Гіпс, який не містить формальдегіду, гарантує надійну обробку і..
73.20 грн.
Захисний бокс для полірування з насадкою для витяжного пристрою
Захисний бокс для полірування з насадкою для витяжного пристрою Захищає органи дихання від шкідливого пилу і покращує здоров'я техніків. Розмір: Ширина 40 см, глибина 35 см , висота 25 см   ..
5,457.00 грн.
Ланцюжок еластичний - сірий
Ланцюжок еластичний - сірий ..
504.00 грн.
Диспенсер 5 мл. 1:1
Диспенсер 5 мл. 1:1 - пристрій для змішування і нанесення ..
1,401.30 грн.
Затверджувач пакувальної маси 500 мл
Затверджувач пакувальної маси 500 мл Підвищує міцність поверхневої структури моделей, дубльованих силіконо. ..
730.20 грн.
Церам-Бонд 7 г
Церам-Бонд 7 г Готовий до використання надтонкий прошарок між металом і керамікою Зовнішні поверхні металу ретельно очищають і м'яким пензликом наносять один шар Церам - Бонда рівномірної товщини. Після випалу колір Церам - Бонда стає світло- жовтим . Це дозволяє зменшити то..
1,454.10 грн.
Експандо - Рок гіпс III класу
Експандо - Рок - це гіпс III класу, розширення якого можна контролювати індивідуально. Величини розширення від 0,6 до 1,9 % можуть бути досягнуті протягом 4-6 годин після застосування рідини ЕкспандоСол ( ExpandoSol mixing liquid , кат. Номер № 520 0ES0 5 ) і дистильованої води, що дозволяє компе..
2,561.70 грн.
Пензлик натуральний KoliBrush 6
Пензлик натуральний KoliBrush - золотисто-коричневий натуральний власний пучок. ..
390.00 грн.
Пришийковий різак
Пришийковий різак Точність і економія часу при роботі з ковпачками з воску та целулоїду Гостре сталеве колесовидним лезо товщиною 0,1 мм і діаметром 3 мм гарантує точність у роботі . Застосування пришийкового різака дає можливість виготовляти ковпачки з високим ступенем точності без д..
1,722.30 грн.
Ланцюжок еластичний - прозорий
Ланцюжок еластичний - прозорий ..
504.00 грн.
Диспенсер ручка
Диспенсер ручка ..
153.00 грн.
Теплоізоляційна паста  250 мл
Теплоізоляційна паста  Теплоізоляційну пасту наносять на поверхню, яку оберігаєте від нагрівання. Паста не стікає при нагріванні. Пластмаса, кераміка або інші чутливі до високої температури матеріали повністю зберігаються завдяки захисному шару.   ..
560.10 грн.
Лігатури еластичні у вигляді кішок
Лігатури еластичні у вигляді кішок 1 кільце = 40 лігатурок • Кольоровий та металевий дизайн  • Просте обслуговування  • Може бути приєднаний окремо або в  групі  • Підходить, щоб мотивувати дітей та забезпечити належну стоматологічну допомогу ..
28.20 грн.
Пензлик натуральний KoliBrush 8
Пензлик натуральний KoliBrush - золотисто-коричневий натуральний власний пучок. ..
450.00 грн.
Щипці для вестибулярної дуги
Щипці для вестибулярної дуги Дають можливість швидко виготовити симетричну вестибулярну дугу.  7 поглиблень дають можливість точно вигнути омега-петлю для кожної індивідуальної ситуації. ..
1,965.60 грн.
Церам-Бонд 30 г
Церам-Бонд 30 г Готовий до використання надтонкий прошарок між металом і керамікою Зовнішні поверхні металу ретельно очищають і м'яким пензликом наносять один шар Церам - Бонда рівномірної товщини. Після випалу колір Церам - Бонда стає світло- жовтим . Це дозволяє з..
5,441.10 грн.
Фрезерувальний верстат БФ 2
Фрезерувальний верстат БФ 2 Високоточні направляючі фіксують поверхні гарантують оптимальний результат фрезерування та свердління . Високоточне свердління і фрезерування на плавно регульованою електронікою швидкості обертання від 0 до 30 000 обертів на хвилину. Фрезеровочного пристрій..
108,000.00 грн.

                
Компанія «bredent» працює на стоматологічному ринку вже більше 30 років і за цей час досягла високих показників. Сьогодні можна з упевненістю сказати, що «bredent» входить до числа передових компаній, які займаються виробництвом зуботехнічної та стоматологічної продукції.
Ти зубний технік, ти розумієшся на своїй справі і завжди готовий до вдосконалення своєї роботи.
Bredent пропонує тобі більше 8 тисяч продуктів вартих уваги!
Ми впевнені, що Ви дбаєте про своїх пацієнтів, яким виконуєте роботу, а також дбаєте про високий рівень своєї репутації та комерційного успіху.
Симбіоз від bredent - матеріали зі скомпонованими хімічними та фізичними властивостями забезпечують максимальну точність. Стандартизований робочий процес полегшує виготовлення зубної реставрації та економить час. Точність гарантовано - від відбитка до завершеної реставрації.
Роботи з неблагородних сплавів зменшують витрати на матеріал. Таким чином Ви отримуєте меншу собівартість - меншу ціну для пацієнта. Система симбіозу відкриває нові можливості.
Online магазин стоматології - Усмішка © 2014 - 2017