Müller-Omicron

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Aqium 3D PUTTY SOFT
Аквум ЗD Putty Soft Матеріал для зняття відбитків, для використання при роботі з імплантатами і в CAD / CAM системах . Компоненти матеріала збалансовані найоптимальнішим чином для досягнення найвищих якостей гідрофільності, максимальної межі міцності на розрив, високій еластичності, тиксотроп..
1,142.40 грн.
C-силікон / полісилоксан преміум класу Silect light 140 ml коригуюча
 C-силікон / полісилоксан преміум класу Silect light 140 ml коригуюча Застосування: Коронки та мостовидні конструкції Часткові коронки Зовнішні та внутрішні вкладки Повне чи часткове протезування Характеристики: Маса: 140 мл Замішується у спі..
313.80 грн.
C-силікон / полісилоксан преміум класу Silect catalist 60 ml каталізатор
C-силікон / полісилоксан преміум класу Silect catalist 60 ml каталізатор   Застосування: Коронки та мостовидні конструкції Часткові коронки Зовнішні та внутрішні вкладки Повне чи часткове протезування Характеристики: Маса: 60 мл Замішуєть..
285.00 грн.
C-силікон / полісилоксан преміум класу Silect putty 1х910 ml база
C-силікон / полісилоксан преміум класу Silect putty 1х910 ml база   Застосування: Коронки та мостовидні конструкції Часткові коронки Зовнішні та внутрішні вкладки Повне чи часткове протезування Характеристики: Маса: 1х910 мл Замішується у..
504.00 грн.
Блокнот для замішування С-силіконів
Блокнот для замішування С-силіконів ..
87.00 грн.
Aqium 3D LIGHT
Аквум 3D лайт Aqium 3D LIGHT володіє чудовою моментальною гідрофільністю, завдяки чому залишки вологи витісняються з найдрібніших порожнин, що в кілька разів збільшує точність відбитка. Разом з тим, матеріал володіє максимально можливим межею міцності на розрив і розтягнення. Висока ста..
739.80 грн.
A-силікони betasil VARIO PUTTY (A70) міні набір
A-силікони betasil VARIO PUTTY (A70) міні набір Основні переваги A- силіконів Betasil : • Простота замішування і точність дозування маси й каталізатора завдяки пропорції 1:1. • Відмінні гідрофільні і тиксотропні властивості мас . • Еластичність і міцність на розрив. • Ід..
900.00 грн. 750.00 грн.
A-силікони betasil VARIO PUTTY SOFT (A60) міні набір
A-силікони betasil VARIO PUTTY SOFT (A60) міні набір Основні переваги A- силіконів Betasil : • Простота замішування і точність дозування маси й каталізатора завдяки пропорції 1:1. • Відмінні гідрофільні і тиксотропні властивості мас. • Еластичність і міцність на розрив. • Ідеа..
900.00 грн. 750.00 грн.
А-силікони betasil VARIO PUTTY SOFT А60, набір
А-силікони betasil VARIO PUTTY SOFT А60, набір На сьогоднішній день А-силіконові відбиткові матеріали отримують все більше поширення в ортопедичній стоматології, завдяки чудовому відтворенню найдрібніших деталей, високої міцності на розрив і стабільності протягом довгого часу. Ми пропонує..
1,950.00 грн.
А-силікони betasil VARIO PUTTY А70, набір
А-силікони betasil VARIO PUTTY А70, набір На сьогоднішній день А-силіконові відбиткові матеріали отримують все більше поширення в ортопедичній стоматології, завдяки чудовому відтворенню найдрібніших деталей, високій міцності на розрив і стабільності протягом довгого часу. Ми пропонуємо ва..
1,950.00 грн.
betasil VARIO IMPLANT
А-силікони betasil VARIO IMPLANT Новий монофазний матеріал для зняття відбитку під імпланти. В'язкість забезпечує необхідну стабільність в відбитковій ложці з одного боку і високу текучість під тиском з іншого боку. Висока кінцева твердість. Неперевершена чіткість деталей.   ..
1,003.80 грн.
alphasil PERFECT PUTTY SOFT C-силікон для базового відбитку
alphasil PERFECT PUTTY SOFT С-силікон для базового відбитку Базовий матеріал ідеально підходить для технології подвійного замішування і використовується як попередній відбиток. Ви можете застосувати його як з коригуючими масами даного виробника, так і з матеріалами інших виробників.  ..
570.00 грн.
Альфасіл перфект професійний набір №2 С-силікон( LIGHT-коригуюча високої плинності)
Альфасіл перфект професійний  набір С-силікон (LIGHT-коригуюча ) В асортименті продукції компанії Müller- Omicron представлені готові набори для отримання високоякісних відбитків, які користуються величезним попитом в усьому світі. Основним компонентом у наборі є  alphasil PERF..
960.00 грн. 825.00 грн.
alphasil PERFECT MEDIUM
C-силікон Альфасіл перфект медіум - коригуюча(150 мл) Компанія Müller-Omicron розробила матеріали, що застосовують в якості коригуючого шару і володіють різною плинністю. Вони дозволяють точно відтворити особливості рельєфу зубів з повторенням найдрібніших деталей. alphasil PERFECT M..
237.60 грн.
alphasil PERFECT LIGHT
C-силікон Альфасіл перфект лайт - коригуюча(150 мл) Компанія Müller-Omicron розробила матеріали, що застосовують в якості коригуючого шару і володіють різною плинністю. Вони дозволяють точно відтворити особливості рельєфу зубів з повторенням найдрібніших деталей. C-силіконовий коригу..
237.60 грн.
alphasil PERFECT ACTIVATOR PASTE
Альфасіл перфект-активатор(60 мл) Каталізатор для відбиткової маси alphasil PERFECT ACTIVATOR PASTE Пастоподібний каталізатор для відбиткової маси. Основні переваги каталізатора: • матеріал легкий і зручний у застосуванні; • при застосуванні не викликає алергії; • економічна д..
243.00 грн.
alphasil PERFECT ACTIVATOR LIQUID
Альфасіл перфект-активатор(50мл) рідина Каталізатор для відбиткових мас alphasil PERFECT ACTIVATOR LIQUID Рідкий каталізатор для відбиткової маси. Основні переваги каталізатора: більш економічне дозування (зручний дозатор на кришці флакона); при застосуванні не викликає ..
243.00 грн.
Ретракційна нитка EasyCord 1, синя.Метраж 254 см
Ретракційна нитка EasyCord 1, синя без пропитки Розмір 254 см Вязана ретракційна нитка з 100% бавовни без пропитки. Спеціальна структура нитки дозволяє вбирати велику кількість рідини. Нитка нічим не пропитана, можно вибрати будь яку рідину для пропитки виходячи з конкретної клінічної сит..
300.00 грн.

Müller- Omicron
На сьогоднішній день не залишилося жодного стоматолога, який не погодився б з визначенням, що хороший відбиток - це 100 % запорука успіху подальших робіт. Адже відбиток, який не здатний передати всі особливості зубного рельєфу, наражає на небезпеку виготовлення неякісної ортопедичної конструкції, що заподіює масу незручностей як зубному техніку, так і пацієнту. Для отримання повної впевненості в якості і точності майбутнього відбитку, необхідно правильно підібрати відбитковий матеріал. Для вирішення даної задачі ми представляємо вашій увазі весь спектр відбиткових мас і матеріалів для реєстрації прикусу, від компанії Müller - Omicron (Німеччина).
Дана компанія виготовляє стоматологічну продукцію і постачає клініки й лабораторії по всьому світу з 1961 року. Якість відбиткових мас говорить сама за себе, адже Müller- Omicron одна з небагатьох компаній, яка змогла об'єднати в своїх відбиткових масах всі ті характеристики, які так необхідні для отримання якісних відбитків.
Характеристики відбиткових мас Müller- Omicron:
1. Відмінні гідрофільні властивості.
Зліпкові матеріали Müller- Omicron здатні адаптуватися у вологому середовищі, не втрачаючи при цьому своїх властивостей.
2. Висока міцність на розрив і еластичність.
Відбиткові маси Müller- Omicron мінімізували ризик пошкодження відбитка при витяганні його з порожнини рота, за рахунок покращеної міцності. Висока еластичність відбитка надає максимальну зручність для зубного техніка при виконанні ним своїх робіт.
3. Відмінні тиксотропні властивості .
Усі матеріали Müller- Omicron, при фізичному тиску на них, здатні приймати надплинні властивості, для одержання найбільш точного відбитка.
4. Стійкість відбитків до впливу зовнішнього середовища.
При деформації, відбитки, отримані з матеріалів Müller- Omicron, здатні відновлюватися на 99,5 %.
5. Термоактивна формула .
Відбиткові маси (А - силікони) Müller - Omicron містять у своєму складі термоактивній формулу, при якій матеріал починає тверднути тільки при більш високій температурі, наприклад, при внесенні маси в ротову порожнину. При звичайній кімнатній температурі матеріал не твердне протягом 2 -х хвилин. Дані характеристики полегшують замішування та дозволяють зробити відбиток в максимально короткий час.
Online магазин стоматології - Усмішка © 2014 - 2017