Ritter

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Cтоматологічна установка Ritter Contact Word
  Стоматологічна установка Ritter Contact Word - це продукт преміум-класу для стоматологів, що цінують не тільки чудові функціональні, але і високі технічні показники, надійність, а разом з нею і впевненість у виконанні високопрофесійної роботи день за днем, протягом багатьох років. Уста..
717,000.00 грн.
Мобільний столик Cart Lite
Мобільний столик на 4 колесах, 2м шланг з під’єднаннями для 220 Вольт та повітря  між мобіком і розподільчою коробкою . Інструментальна секція для 6-ти інструментів: поз.1-обов’язкова-  турбінний вихід із світлом            ..
254,700.00 грн.
Cтоматологічна установка Ritter Excellence
 Крісло пацієнта Excellence:     електромеханічне крісло пацієнта (двигун 24 В)     5 крісельних програм: 3 вільно програмовані позиції, 1 позиція для полоскання і 1 0-позиція     лівий підлокітник     оббивка без швів  ..
141,300.00 грн.


Початок історії Ritter відноситься до кінця 19 ст., до того моменту, коли в 1887 р. в м. Рочестер, США, німець Франк Ріттер відкрив своє виробництво. Першою продукцією компанії є декілька моделей стоматологічних крісел з телескопічним гідравлічним підйомником, які швидко завоювали хорошу репутацію. Справжнє визнання високої якості продукції фірми Ritter відбулося в 1893 р. із врученням Золотої медалі на Міжнародній виставці в Чикаго.
В 1917 р. фірма Ritter запропонувала ідею «модуля лікаря» - єдиного блоку інструментів, що часто використовуються. Ідея швидко завоювала загальне визнання і за раз є фактичним стандартом у виробництві установок.
З 1920 р. компанія починає виробництво рентгенівських апаратів для стоматології. В 1925 р. починається виробництво стоматологічних установок в Європі на фабриці Societe Ritter в м. Страсбурзі, Франція. З цього моменту сотні установок щорічно збираються з обох сторін Атлантики, а ім’я Ritter стає відомим в усьому світі. В Німеччині Ritter швидко зайняв свою нішу з початком виробництва стоматологічного обладнання в м. Карлсруе. 

В даний час фірма Ritter – світовий лідер з виробництва стоматологічного обладнання класу «люкс». Ritter сьогодні – це потужний виробник, що має представництва на всіх континентах. США, Канада, Австралія, Франція, Австрія, Нідерланди, Бельгія, Китай, Індонезія, Польща, Болгарія, Румунія – лише незначна частина з довгого переліку. Ritter представлений практично в усіх країнах світу.
Високий технічний рівень та стабільна якість продукції Ritter підтверджені численними нагородами, авторськими свідоцтвами та патентами.   

Online магазин стоматології - Усмішка © 2014 - 2017