Категорії

Зуботехнічне обладнання

Уточнити пошуковий запит

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Фрезерувальний верстат БФ 2
Фрезерувальний верстат БФ 2 Високоточні направляючі фіксують поверхні гарантують оптимальний результат фрезерування та свердління . Високоточне свердління і фрезерування на плавно регульованою електронікою швидкості обертання від 0 до 30 000 обертів на хвилину. Фрезеровочного пристрій..
108,000.00 грн.
Гідроаеротурбіна
Гідроаеротурбіна Гідроаеротурбіна - зручний компактний пристрій з легким ручним наконечником, призначений для точної обробки твердих матеріалів, таких, як високоміцні керамічні вироби з спеченого оксиду цирконію, пресована або лита кераміка. Технічні дані:  ..
35,310.00 грн.
Захисний бокс для полірування з насадкою для витяжного пристрою
Захисний бокс для полірування з насадкою для витяжного пристрою Захищає органи дихання від шкідливого пилу і покращує здоров'я техніків. Розмір: Ширина 40 см, глибина 35 см , висота 25 см   ..
5,457.00 грн.
Полімеризатор bre.Lux
Полімеризатор bre.Lux Мультиталант полімеризації для практики і зуботехнічної лабораторіїю.  Для обробки облицювальних і стоматологічних матеріалів до теперішнього часу завжди необхідно було декілька апаратів.  З появою bre.Lux обробка всіх загально використовуваних матеріал..
48,150.00 грн.
Online магазин стоматології - Усмішка © 2014 - 2017