Установки ARIA SR випускаються в навісному виконанні. Столик лікаря, гідроблок і світильник переміщаються синхронно з кріслом. За габаритними розмірами установка дуже компактна, необхідна ширина кабінету всього 2,5 м.Незаперечною перевагою крісла, що поставляється в комплекті зі стоматологічними установками ARIA, є форма і оптимальні співвідношення розмірів сидіння і спинки. Спинка крісла анатомічної форми і досить широка, що дозволяє пацієнтові комфортно почувати себе під час стоматологічного прийому. У той же час сидіння крісла вузьке (теж анатомічної форми), що представляє зручність для лікаря, особливо під час роботи в положенні "сидячи". Стоматологи, що працюють на установках ARIA, по достоїнству оцінили зручність роботи в положенні "лежачи" - ноги доктора вільно розташовуються під спинкою крісла. Матеріал оббивки не мнеться і легко обробляється звичайними дезінфікуючими засобами. Задня поверхня спинки крісла також покрита шкірзамінником на відміну від інших виробників. З міркувань гігієни нижня частина сидіння покрита чохлом з міцного поліетилену.
Підведення комунікацій до стоматологічної установки здійснюється під кріслом, що дозволяє належним чином проводити миття підлоги навколо установки.
Стоматологічне крісло ARIA приводиться в рух роздільними електродвигунами австрійського виробництва. Управління кріслом здійснюється з пульта лікаря і асистента, а також з ножної педалі. При наїзді на перешкоду, а також при піднятті інструменту з тримача руху крісла блокуються, що виключає травмування пацієнта.
Підстава крісла виготовлено з металевого каркаса і закрито кожухами із склопластику, покритого стійкою до стирання акриловою фарбою. Цей фактор виключає появу іржі і легко дозволяє проводити необхідні заходи по очищенню і дезінфекції поверхонь.Столик лікаря за способом подачі інструменту виготовляється в двох модифікаціях:
    - нижня - модель ARIA SREXCELL 5N
    - верхня - модель ARIASR PRIMA 5N

У базовій комплектації на столику лікаря ARIA SR встановлено мінімально достатня кількість інструментів: трьохфункціональний шприц, шланг мікромотора і турбінний шланг. Особливу увагу треба звернути на той факт, що на відміну від інших виробників в базову комплектацію стоматологічної установки ARIA вже включений мікромотор СН 660 (Словаччина). Функціональні можливості установок ARIA можуть бути розширені за рахунок установки двох додаткових інструментів за вибором (скалер, лампа, коагулятор).
ПО бажанням можна встановити наступні
1.Мікромотори:
- CHIRANA CH 660 зі світлом, лампочка, max 40,000 rpm / 3,5 Ncm / 111 g
- CHIRANA CH 660 LED max 40,000 rpm / 3,5 Ncm / 111 g
- BIEN AIR MC 2 40 IR E 60-40,000 rpm / 2.3 Ncm
- BIEN AIR ISOLITEC 300 60-40,000 rpm / 2.3 Ncm
- BIEN AIR MC2 LED 60-40,000 rpm / 2.3 Ncm
- NSK NBX LED 60-40000 rpm / 98g
2.Скалери:
- AMDENT Bi-11f
- Aria LED
- NSK VARIOS VA 170

Мікропроцесорне управління функціями установки ARIA здійснюється з сенсорних пультів лікаря і асистента, а також з ножної педалі. Пульти виготовлені з гартованого ударостійкого скла. І це одна з переваг установок ARIA - скло легко чиститься і дезінфікується. До того ж колір скла по тону збігається з кольором крісла, що надає оригінальність дизайну. Кнопки управління виконані у вигляді значків (іконок), нанесених на внутрішній поверхні скла, що захищає їх від стирання. Спрацьовування функції управління відбувається в результаті легкого дотику іконки пальцем. Внаслідок цього стомлюваність стоматолога і асистента знижується. Необхідно відзначити, що на сенсорних пультах ARIA є кнопка блокування кнопок. Таким чином при чищенні і дезінфекції немає необхідності відключати установку на відміну від установок деяких виробників.Стільниця гідроблока виготовлена з гартованого ударостійкого кольорового скла в тон кольору крісла. Збільшені розміри стільниці дозволяють розміщувати на ній витратний матеріал (серветки, стаканчики та ін.).
Величезною перевагою стоматологічних установок ARIA перед іншими виробниками є те, що навіть в обладнанні економ варіанту опційно  можливо встановити в гідроблок  підготовку під суху і вологу аспірацію.Місце асистента пропонується в двох варіантах. Пульт і інструменти асистента знаходяться на поворотному і висувному столику, який переміщається по горизонталі і обертається на 270 градусів, у другому випадку вони кріпляться на бічній стороні гідроблока. На місці асистента може бути встановлено до 4-хінструментов (слиновідсмоктувач, пилосос, лампа, шприц). Сенсорна панель асистента дозволяє управляти рухами крісла, змивом плювальниці і наповненням склянки. Наявність кнопки блокування пульта виключає необхідність центрального відключення установки при чищенні і дезінфекції.Світлодіодний світильник стоматологічної установки ARIA виробляє холодне світло з максимальною інтенсивністю освітленості 28000 Люкс. Переваги світлодіодного світильника очевидні. Термін служби більше 50000 годин. На відміну від галогенних світильника не потрібно періодична заміна лампочки, відсутній вентилятор - додаткове джерело шуму, споживання електроенергії знижено до 9 Вт.Базова комплектація стоматологічних установок ARIA включає в себе сенсорну однофункційний ножну педаль управління. Важко переоцінити перевага сенсорної педалі. Включити інструмент легко - просто помістіть ступню на підлозі всередині педалі. Примітно те, що в процесі роботи не виникає напруга в гомілкостопі, що різко знижує стомлюваність лікаря-стоматолога. Ножні педалі ARIA підключаються до стандартного роз'єму в задній частині підстави крісла. Таке рішення дозволяє легко замінювати педалі, наприклад на багатофункціональну, в будь-який період експлуатації.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Cтоматологічна установка NEOMED ARIA SR PRIMA

  • Виробник: NEOMED s.r.o SLOVAKIA
  • Модель: NASR
  • Наявність: Є в наявності
  • 225745.00 грн.