Базова комплектація стоматологічної установки ARIA SR Neomed Словакія.

Установка з навісним гдроблоком ARIA SR з кріслом.

Лівий підлокітник пластиковий.

Блок лікаря:

Поз.№1 - вихід для турбіни з світлом

Поз.№2 - мікромотор  NBX LED NSK

Поз.№3 - 3-х функційний шприц металевий

Блок асистента на гідро блоці для 3-х інструментів:

Поз.№1 - повітряний ежектор з шлангом Р8/5.

Педаль оптична (вкл./викл інструментів).

Операційний світильник CELIA 01 LED   30 000 - 8 000 Lux , 4100 °

 

Блок лікаря:Excell 5N нижня подача

7136

Блок лікаря:Prima5N верхня подача

7270

Установки ARIA SR випускаються в навісному виконанні. Столик лікаря, гідроблок і світильник переміщаються синхронно з кріслом. За габаритними розмірами установка дуже компактна, необхідна ширина кабінету всього 2,5 м.Незаперечною перевагою крісла, що поставляється в комплекті зі стоматологічними установками ARIA, є форма і оптимальні співвідношення розмірів сидіння і спинки. Спинка крісла анатомічної форми і досить широка, що дозволяє пацієнтові комфортно почувати себе під час стоматологічного прийому. У той же час сидіння крісла вузьке (теж анатомічної форми), що представляє зручність для лікаря, особливо під час роботи в положенні "сидячи". Стоматологи, що працюють на установках ARIA, по достоїнству оцінили зручність роботи в положенні "лежачи" - ноги доктора вільно розташовуються під спинкою крісла. Матеріал оббивки не мнеться і легко обробляється звичайними дезінфікуючими засобами. Задня поверхня спинки крісла також покрита шкірзамінником на відміну від інших виробників. З міркувань гігієни нижня частина сидіння покрита чохлом з міцного поліетилену.
Підведення комунікацій до стоматологічної установки здійснюється під кріслом, що дозволяє належним чином проводити миття підлоги навколо установки.
Стоматологічне крісло ARIA приводиться в рух роздільними електродвигунами австрійського виробництва. Управління кріслом здійснюється з пульта лікаря і асистента, а також з ножної педалі. При наїзді на перешкоду, а також при піднятті інструменту з тримача руху крісла блокуються, що виключає травмування пацієнта.
Підстава крісла виготовлено з металевого каркаса і закрито кожухами із склопластику, покритого стійкою до стирання акриловою фарбою. Цей фактор виключає появу іржі і легко дозволяє проводити необхідні заходи по очищенню і дезінфекції поверхонь.Столик лікаря за способом подачі інструменту виготовляється в двох модифікаціях:
    - нижня - модель ARIA SREXCELL 5N
    - верхня - модель ARIASR PRIMA 5N

У базовій комплектації на столику лікаря ARIA SR встановлено мінімально достатня кількість інструментів: трьохфункціональний шприц, шланг мікромотора і турбінний шланг. Особливу увагу треба звернути на той факт, що на відміну від інших виробників в базову комплектацію стоматологічної установки ARIA вже включений мікромотор NBX LED NSK . Функціональні можливості установок ARIA можуть бути розширені за рахунок установки двох додаткових інструментів за вибором (скалер, лампа, коагулятор).
ПО бажанням можна встановити наступні
1.Мікромотори:
- CHIRANA CH 660 зі світлом, лампочка, max 40,000 rpm / 3,5 Ncm / 111 g
- CHIRANA CH 660 LED max 40,000 rpm / 3,5 Ncm / 111 g
2.Скалери:
- Aria LED
- NSK VARIOS VA 170

Мікропроцесорне управління функціями установки ARIA здійснюється з сенсорних пультів лікаря і асистента, а також з ножної педалі. Пульти виготовлені з гартованого ударостійкого скла. І це одна з переваг установок ARIA - скло легко чиститься і дезінфікується. До того ж колір скла по тону збігається з кольором крісла, що надає оригінальність дизайну. Кнопки управління виконані у вигляді значків (іконок), нанесених на внутрішній поверхні скла, що захищає їх від стирання. Спрацьовування функції управління відбувається в результаті легкого дотику іконки пальцем. Внаслідок цього стомлюваність стоматолога і асистента знижується. Необхідно відзначити, що на сенсорних пультах ARIA є кнопка блокування кнопок. Таким чином при чищенні і дезінфекції немає необхідності відключати установку на відміну від установок деяких виробників.Стільниця гідроблока виготовлена з гартованого ударостійкого кольорового скла в тон кольору крісла. Збільшені розміри стільниці дозволяють розміщувати на ній витратний матеріал (серветки, стаканчики та ін.).
Величезною перевагою стоматологічних установок ARIA перед іншими виробниками є те, що навіть в обладнанні економ варіанту опційно  можливо встановити в гідроблок  підготовку під суху і вологу аспірацію.Місце асистента пропонується в двох варіантах. Пульт і інструменти асистента знаходяться на поворотному і висувному столику, який переміщається по горизонталі і обертається на 270 градусів, у другому випадку вони кріпляться на бічній стороні гідроблока. На місці асистента може бути встановлено до 4-хінструментов (слиновідсмоктувач, пилосос, лампа, шприц). Сенсорна панель асистента дозволяє управляти рухами крісла, змивом плювальниці і наповненням склянки. Наявність кнопки блокування пульта виключає необхідність центрального відключення установки при чищенні і дезінфекції.Світлодіодний світильник стоматологічної установки ARIA виробляє холодне світло з максимальною інтенсивністю освітленості 28000 Люкс. Переваги світлодіодного світильника очевидні. Термін служби більше 50000 годин. На відміну від галогенних світильника не потрібно періодична заміна лампочки, відсутній вентилятор - додаткове джерело шуму, споживання електроенергії знижено до 9 Вт.Базова комплектація стоматологічних установок ARIA включає в себе сенсорну однофункційний ножну педаль управління. Важко переоцінити перевага сенсорної педалі. Включити інструмент легко - просто помістіть ступню на підлозі всередині педалі. Примітно те, що в процесі роботи не виникає напруга в гомілкостопі, що різко знижує стомлюваність лікаря-стоматолога. Ножні педалі ARIA підключаються до стандартного роз'єму в задній частині підстави крісла. Таке рішення дозволяє легко замінювати педалі, наприклад на багатофункціональну, в будь-який період експлуатації.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Cтоматологічна установка NEOMED ARIA SR PRIMA

  • Виробник: NEOMED s.r.o SLOVAKIA
  • Модель: NASR
  • Наявність: Є в наявності
  • 224784.00 грн.