Категорії

Стоматологічні установки Ritter Німеччина

Стоматологічні установки Ritter Німеччина

У 1887 році Frank Ritter створив однe з перших у світі крісло для стоматологів. Більш ніж 125 років  стоматологічні установки  Ritter , які поєднують в собі традиції та інновації, є важливим елементом в стоматологічній практиці по всьому світу.
Стоматологічні установки Ritter є класикою свого сектора та поєднують прекрасний дизайн, тривалий термін служби, простотою обслуговування та використанням сучасних технологій для оптимізації робочого процесу. Користувачі цінують високоякісні аспекти і надійність - Made in Germany.

www.ritterconcept.com

Компанія NEOMED була заснована в 1997 році незабаром після розпаду концерну CHIRANA. Компанія розробляє і виробляє стоматологічні установки під маркою ARIA. Стоматологічні установки ARIA відрізняються оригінальним, нетрадиційним дизайном - це унікальне поєднання металу, кольорового скла і пластика. Завдяки унікальним характеристикам і особливостям дизайну ми пропонуємо стоматологічне пристрій, який несе в собі додаткове естетичне зміст. Лицьові поверхні пультів управління лікаря і асистента, верхня поверхня гидроблока, а також чаша плювальниці виготовлені з товстого ударостійкого скла. Колір скла підібраний в тон кольору обшивки крісла, що надає вдаватися в устах ARIA неповторну естетику.
Всі вузли, компоненти і комплектуючі вироблені в Євросоюзі, що гарантує високу якість і надійність.

http://www.neomed.sk

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Cтоматологічна установка Ritter Contact Word
  Стоматологічна установка Ritter Contact Word - це продукт преміум-класу для стоматологів, що цінують не тільки чудові функціональні, але і високі технічні показники, надійність, а разом з нею і впевненість у виконанні високопрофесійної роботи день за днем, протягом багатьох років. Уста..
717,000.00 грн.
Мобільний столик Cart Lite
Мобільний столик на 4 колесах, 2м шланг з під’єднаннями для 220 Вольт та повітря  між мобіком і розподільчою коробкою . Інструментальна секція для 6-ти інструментів: поз.1-обов’язкова-  турбінний вихід із світлом            ..
254,700.00 грн.
Cтоматологічн установкиа NEOMED ARIA SR
Установки ARIA SR випускаються в навісному виконанні. Столик лікаря, гідроблок і світильник переміщаються синхронно з кріслом. За габаритними розмірами установка дуже компактна, необхідна ширина кабінету всього 2,5 м.Незаперечною перевагою крісла, що поставляється в комплекті зі стоматологічними ..
205,020.00 грн.
Cтоматологічна установка Ritter Excellence
 Крісло пацієнта Excellence:     електромеханічне крісло пацієнта (двигун 24 В)     5 крісельних програм: 3 вільно програмовані позиції, 1 позиція для полоскання і 1 0-позиція     лівий підлокітник     оббивка без швів  ..
141,300.00 грн.
Online магазин стоматології - Усмішка © 2014 - 2017