Категорії

Виготовлення коронок та мостовидних протезів

Виготовлення коронок та мостовидних протезів
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Церам-Бонд 30 г
Церам-Бонд 30 г Готовий до використання надтонкий прошарок між металом і керамікою Зовнішні поверхні металу ретельно очищають і м'яким пензликом наносять один шар Церам - Бонда рівномірної товщини. Після випалу колір Церам - Бонда стає світло- жовтим . Це дозволяє з..
5,441.10 грн.
Різак для мамелонів
Різак для мамелонів Полегшує виготовлення ріжучого краю керамічної коронки. Велика економія часу при індивідуальному послойному нанесенні кераміки за допомогою мамелонкаттера. ..
833.10 грн.
Хром-кобальтовий бондинг 8 мл
Хром - кобальтовий бондінг Революція в спіканні кераміки Економія : З хром- кобальтові бондинга Ви не маєте проблем при випалюванні кераміки на давно випробуваних Вами хром- кобальтових легованих сплавах і , внаслідок цього , економите 90 % на вартості металу. Фіксація: Надтон..
1,454.10 грн.
Затверджувач пакувальної маси 500 мл
Затверджувач пакувальної маси 500 мл Підвищує міцність поверхневої структури моделей, дубльованих силіконо. ..
730.20 грн.
Церам-Бонд 7 г
Церам-Бонд 7 г Готовий до використання надтонкий прошарок між металом і керамікою Зовнішні поверхні металу ретельно очищають і м'яким пензликом наносять один шар Церам - Бонда рівномірної товщини. Після випалу колір Церам - Бонда стає світло- жовтим . Це дозволяє зменшити то..
1,454.10 грн.
Пришийковий різак
Пришийковий різак Точність і економія часу при роботі з ковпачками з воску та целулоїду Гостре сталеве колесовидним лезо товщиною 0,1 мм і діаметром 3 мм гарантує точність у роботі . Застосування пришийкового різака дає можливість виготовляти ковпачки з високим ступенем точності без д..
1,722.30 грн.
Теплоізоляційна паста  250 мл
Теплоізоляційна паста  Теплоізоляційну пасту наносять на поверхню, яку оберігаєте від нагрівання. Паста не стікає при нагріванні. Пластмаса, кераміка або інші чутливі до високої температури матеріали повністю зберігаються завдяки захисному шару.   ..
560.10 грн.
Віск литниковий в штангах, твердий
Віск литниковий в штангах, твердий Восковий профіль для литих каналів з ​​надтвердого спеціального воску Надтвердий спеціальний віск запобігає деформації воскової композиції при знятті з моделі , гарантуючи точне лиття навіть у роботах великої протяжності Незмінність форми при кімнатн..
930.00 грн.
Моделювальний віск Геко-бежевий
Моделювальний віск Геко-бежевий для гіпсу Фуджі Рок сприяє підвищенню швидкості і точності роботи.   У спільній роботі з Майстрами зубопротезної практики ці воски були оптимально систематизовані для різних областей застосування . Моделювальний віск , відповідний різним кольорам г..
273.00 грн.
Моделювальний віск Геко-жовтий
Моделювальний віск Геко-жовтий для гіпсу Супер Ді сприяє підвищенню швидкості і точності роботи.   У спільній роботі з Майстрами зубопротезної практики ці воски були оптимально систематизовані для різних областей застосування . Моделювальний віск , відповідний різним кольорам гіп..
273.00 грн.
Моделювальний віск Геко-зелений
Моделювальний віск Геко-зелений для гіпсу Ді Кін сприяє підвищенню швидкості і точності роботи.   У спільній роботі з Майстрами зубопротезної практики ці воски були оптимально систематизовані для різних областей застосування . Моделювальний віск , відповідний різним кольорам гіпс..
273.00 грн.
Моделювальний віск Геко-червоний
Моделювальний віск Геко-червоний для гіпсу Вел-Мікс-Стоун сприяє підвищенню швидкості і точності роботи.   У спільній роботі з Майстрами зубопротезної практики ці воски були оптимально систематизовані для різних областей застосування . Моделювальний віск , відповідний різним коль..
273.00 грн.
Моделювальний віск Сплендідо жорсткий
Моделювальний віск Сплендідо жорсткий Приємний світло-зелений колір воску м'яко відображає світло і дозволяє добре бачити форму створювальної поверхні. Опаковий компонент цього воску дозволяє краще виконати моделювання глибоких фісур. Цей віск придатний для будь-якого моделювання коро..
243.00 грн.
Моделювальний віск Biotec зелений
Моделювальний віск Biotec зелений Не значне зусилля при моделюванні гарантує бездоганність посадки воскової коронки на культі. Воскову стружку легко можна видалити струменем стисненого повітря. Не значна усадка забезпечує високий ступінь точності. Повне вигоряння - це основа отрим..
597.30 грн.
Віск КБІ жорсткий
Віск КБІ жорсткий Для моделювання коронок, мостовидних протезів, вкладок. Моделювальний віск нової генерації: мала усадка, висока міцність, хороші моделіровочние характеристики і гладка поверхня після обробки створюють ідеальні можливості для будь моделировочной техніки. Світло-блакит..
223.50 грн.
Моделювальний віск Biotec сірий
Моделювальний віск Біотек сірий Не значне зусилля при моделюванні гарантує бездоганність посадки воскової коронки на культі. Воскову стружку легко можна видалити струменем стисненого повітря. Не значна усадка забезпечує високий ступінь точності. Повне вигоряння - це основа отриман..
606.90 грн.
Моделювальний віск К2 бежевий
Моделювальний віск К2 бежевий Універсальний моделювальний віск для всіх видів точних робіт при виготовленні штучних коронок і мостовидних протезів. Вкрай незначна усадка дозволяє моделювати тонкі деталі з високим ступенем точності. Швидка фаза затвердіння полегшує швидку і витончену м..
499.50 грн.
Віск для вторинних ковпачків
Віск для вторинних ковпачків  Віск для моделювання вторинних ковпачків на металі. Після затвердіння добре знімається з поверхні металу, не утворюючи на внутрішній стороні воскового ковпачка борозен, подряпин і раковин. Це істотно впливає на подальше припасування вторинних ковпачк..
165.60 грн.
Online магазин стоматології - Усмішка © 2014 - 2017