Категорії

Інструменти та допоміжні засоби

Інструменти та допоміжні засоби
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Пензлик натуральний KoliBrush 6
Пензлик натуральний KoliBrush - золотисто-коричневий натуральний власний пучок. ..
390.00 грн.
Штифт PIN0215
Штифт для простої фіксації в зліпку. * Забезпечує оптимальну фіксацію в зліпочному матеріалі. * Зубний ряд і цоколь можуть бути виготовлені в зліпку один за одним. * Виготовлення анатомічної і розбірної моделі. * Легке ковзання в кінцеву позицію завдяки конічній формі. * Штеке..
116.70 грн.
Щипці для вестибулярної дуги
Щипці для вестибулярної дуги Дають можливість швидко виготовити симетричну вестибулярну дугу.  7 поглиблень дають можливість точно вигнути омега-петлю для кожної індивідуальної ситуації. ..
1,965.60 грн.
Диспенсер ручка
Диспенсер ручка ..
153.00 грн.
Диспенсер 5 мл. 1:1
Диспенсер 5 мл. 1:1 - пристрій для змішування і нанесення ..
1,401.30 грн.
Пензлик натуральний KoliBrush 8
Пензлик натуральний KoliBrush - золотисто-коричневий натуральний власний пучок. ..
450.00 грн.
Штифт PIN0203
Штифт PIN0203 для простої фіксації в зліпку. * Забезпечує оптимальну фіксацію в зліпочному матеріалі. * Зубний ряд і цоколь можуть бути виготовлені в зліпку один за одним. * Виготовлення анатомічної і розбірної моделі. * Легке ковзання в кінцеву позицію завдяки конічній формі. ..
116.70 грн.
Базовано на 1 відгуках.
PREMIUM SERVICE OIL, масло-спрей для дезінфекції та технічного догляду за стоматологічними турбінами
Високоякісне синтетичне масло для дезінфекції та технічного догляду за стоматологічними турбінами. Дозволено для всіх вироблених марок.   Показання до застосування турбіни ; кутові , прямі , повільні наконечники ; повітряні мотори ; хірургічні інструменти; ..
360.00 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Насадки для замішування зелені, великі
Насадки для замішування зелені, великі Насадки призначені для забезпечення рівномірного замішування як коригуючих матеріалів, так і матеріалів для реєстрації прикусу. ..
16.80 грн.
Насадки для замішування жовті, маленькі
Насадки для замішування жовті, маленькі Насадки призначені для забезпечення рівномірного замішування як коригуючих матеріалів, так і матеріалів для реєстрації прикусу. ..
16.80 грн.
Носики жовті
Інтраоральні насадки, носики жовті Інтраоральні канюлі можуть використовуватися спільно з насадками, що дозволяє домогтися отримання максимально точного відбитка. ..
9.00 грн.
Носики прозорі
Інтраоральні насадки, носики прозорі Інтраоральні канюлі можуть використовуватися спільно з насадками, що дозволяє домогтися отримання максимально точного відбитка. ..
9.00 грн.
Щипці для телескопічних коронок
Щипці для телескопічних коронок  У щипцях з конусним "захопленням" використані знімні вкладиші з штучними алмазами. ..
6,240.00 грн.
Ергономічний восковий ніж
Ергономічний восковий ніж Об'єднує різні інструменти в одному, внаслідок чого відпадає необхідність у зміні інструментів і підвищується швидкість і ефективність обробки воскової моделі. ..
1,123.50 грн.
Online магазин стоматології - Усмішка © 2014 - 2017