Категорії

Виготовлення бюгельних протезів

Виготовлення бюгельних протезів

Виготовлення бюгельних протезів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Затверджувач пакувальної маси 500 мл
Затверджувач пакувальної маси 500 мл Підвищує міцність поверхневої структури моделей, дубльованих силіконо. ..
730.20 грн.
Дуро-Топ
Дуро -Топ 1000мл Затверджувач поверхні для точного і чистого моделювання на вогнетривкої дубль-моделі. Для техніки дублювання агаром: Спеціально узгоджена з технікою дублювання агаром твердіюча рідина для запечатування пір на поверхні моделі. Чудова дифузія: Завдяки рідкоій консистенц..
735.00 грн.
Віск литниковий жорсткий на котушці, залений
Віск литниковий жорсткий на котушці, залений Доступний широкий вибір середньо - жорстких і жорстких воскових поперечних перерізів різних діаметров. Воскові поперечні перерізи Протек піддаються вигину без пружинящого ефекту і звуження поперечного перерізу. Виберіть круглий або плоский стрічков..
465.60 грн.
Пластинковий віск Протек - грубий рельєф
Пластинковий віск Протек - грубий рельєф Прозорість матеріалу дозволяє бачити малюнок і реєстраційні записи на моделі. Цей пластинковий віск Протек можна легко накласти навіть на дуже глибоке піднебіння без тріщин і складок. ..
36.00 грн.
Протек моделювальний віск
Протек моделювальний віск Моделювальний віск Протек - тонована контрастність для кращого візуального контролю та можливості корекції. Однакова консистенція моделювального воску і воскових профілів гарантує гармонійне моделювання всієї композиції.   ..
231.00 грн.
Віск Протек вигнутий кламмер пре+моляр
Віск Протек вигнутий кламмер пре+моляр Вигнутий кламмер для пре + молярів використання цього попередньо вигнутого в поперечному перерізі кламмера виключає виникнення деформацій або розтягнень при згинанні воску. Внаслідок цього лиття кламмерного профілю має більш гомогенну струтури. ..
68.28 грн.
Віск Протек кільцевий кламмер
Віск Протек кільцевий кламмер Завдяки адаптованій формі і відсутності пружинногоефекту, профілі кламерів навіть у самій загостреній їх частині можуть бути легко покладені в потрібному місці без додаткового приклеювання воском, що згодом полегшує обробку відлитої з металу конструкції. ..
75.30 грн.
Восковий адаптер
Восковий адаптер Восковий адаптер швидка і точна установка готових воскових деталей при моделюванні каркаса бюгельного протеза. Восковий адаптер із спеціального силікону більше не пошкоджує і не деформує воскові готові деталі, а дозволяє домогтися повної відповідності моделі. ..
892.50 грн.
Пластинковий віск Протек - малий рельєф
Пластинковий віск Протек - малий рельєф Прозорість матеріалу дозволяє бачити малюнок і реєстраційні записи на моделі. Цей пластинковий віск Протек можна легко накласти навіть на дуже глибоке піднебіння без тріщин і складок. ..
36.00 грн.
Пластинковий віск Протек - середній рельєф
Пластинковий віск Протек - середній рельєф  Прозорість матеріалу дозволяє бачити малюнок і реєстраційні записи на моделі. Цей пластинковий віск Протек можна легко накласти навіть на дуже глибоке піднебіння без тріщин і складок. ..
36.00 грн.
Мастер-Спліт металева пластина
Мастер-Спліт металева пластина Мастер-Спліт металеву пластину укладають на магніт в центрі Мастер-Спліт форми підстави. ..
14.70 грн.
Мастер-Копія базисна форма
Мастер-Копія базисна форма . Чудова система дублювання моделей для установки в артикулятор.  Вогнетривка модель в артикуляторі займає таке ж точне положення і оклюзійне співвідношення, як і мастер-модель.  Положення мастер-моделі і оклюзія точно копіюються в артикуляторі.&nb..
1,155.60 грн.
Мастер-Копія кільце основної пластини
Мастер-Копія кільце основної пластини. Чудова система дублювання моделей для установки в артикулятор.  Вогнетривка модель в артикуляторі займає таке ж точне положення і оклюзійне співвідношення, як і мастер-модель.  Положення мастер-моделі і оклюзія точно копіюються в артику..
486.30 грн.
Мастер-Копія силіконова манжета велика
Мастер-Копія силіконова манжета велика. Чудова система дублювання моделей для установки в артикулятор.  Вогнетривка модель в артикуляторі займає таке ж точне положення і оклюзійне співвідношення, як і мастер-модель.  Положення мастер-моделі і оклюзія точно копіюються в артик..
1,540.80 грн.
Мастер-Копія силіконова манжета мала
Мастер-Копія силіконова манжета мала. Чудова система дублювання моделей для установки в артикулятор.  Вогнетривка модель в артикуляторі займає таке ж точне положення і оклюзійне співвідношення, як і мастер-модель.  Положення мастер-моделі і оклюзія точно копіюються в артикул..
1,540.80 грн.
Мастер-Копія стабілізатор малий
Мастер-Копія стабілізатор малий. Чудова система дублювання моделей для установки в артикулятор.  Вогнетривка модель в артикуляторі займає таке ж точне положення і оклюзійне співвідношення, як і мастер-модель.  Положення мастер-моделі і оклюзія точно копіюються в артикул..
549.00 грн.
Мастер-Копія основна пластина
Мастер-Копія основна пластина Чудова система дублювання моделей для установки в артикулятор.  Вогнетривка модель в артикуляторі займає таке ж точне положення і оклюзійне співвідношення, як і мастер-модель.  Положення мастер-моделі і оклюзія точно копіюються в артикуляторі.&n..
399.60 грн.
Мастер-Копія стабілізатор великий
Мастер-Копія стабілізатор великий. Чудова система дублювання моделей для установки в артикулятор.  Вогнетривка модель в артикуляторі займає таке ж точне положення і оклюзійне співвідношення, як і мастер-модель.  Положення мастер-моделі і оклюзія точно копіюються в артикулято..
609.90 грн.
Online магазин стоматології - Усмішка © 2014 - 2017