Категорії

Повне знімне протезування

Повне знімне протезування

Повне знімне протезування

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Трансблок
Трансблок Прозорий матеріал для використання в усіх видах робіт. Необхідну кількість матеріалу легко можна відрізати скальпелем або ножицями. Прозорість матеріалу робить можливим контроль товщини шару при ізоляції зубного ряду для виготовлення індивідуальної ложки. ..
885.00 грн.
Моделювальний віск стандартний - товщина пластинки 1,25 мм
Моделювальний віск стандартний - товщина пластинки 1,25 мм Дві товщини і три різних консистенції пропонують індивідуальні можливості для роботи зубному техніку. ..
480.00 грн.
Моделювальний віск стандартний - товщина пластинки 1,5 мм
Моделювальний віск стандартний - товщина пластинки 1,5 мм Дві товщини і три різних консистенції пропонують індивідуальні можливості для роботи зубному техніку. ..
480.00 грн.
Воскові піднебінні пластини - розмір A
Воскові піднебінні пластини зі складками gf Підвищення якості, функції та естетики при економії часу. ..
27.30 грн.
Воскові піднебінні пластини - розмір В
Воскові піднебінні пластини зі складками gf Підвищення якості, функції та естетики при економії часу. ..
27.30 грн.
Діакрил - Шліфувальна головка груба
Діакрил - Шліфувальна головка груба Виграш часу та найвища якість при обробці пластмаси алмазними шліфувальними інструментами Діакрил. Шліфувальні інструменти Діакрил на основі крупнозернистих алмазів однакового розміру з гострими ріжучими краями і адаптованою формою дозволяють виключно ш..
1,053.00 грн.
Діакрил - Головка кругла для шліфування кромки
Діакрил - Головка кругла для шліфування кромки Виграш часу та найвища якість при обробці пластмаси алмазними шліфувальними інструментами Діакрил. Шліфувальні інструменти Діакрил на основі крупнозернистих алмазів однакового розміру з гострими ріжучими краями і адаптованою формою дозволяють..
1,053.00 грн.
Ергономічний восковий ніж
Ергономічний восковий ніж Об'єднує різні інструменти в одному, внаслідок чого відпадає необхідність у зміні інструментів і підвищується швидкість і ефективність обробки воскової моделі. ..
1,123.50 грн.
Ропак УФ, фотополімерний компакт-опакера
Ропак УФ, фотополімерний компакт-опакера Готова до застосування альтернатива для зручного нанесення покриття на каркас бюгельного протезу. Компакт-опакера Ропак наносять безпосередньо на чисту металеву поверхню прикріпленою до ковпачку пензликом. Застосування Ропак надає більш природн..
1,435.50 грн.
Гіпсізолянт. Рідина для ізоляції гіпсу
Гіпсізолянт. Рідина для ізоляції гіпсу Для надійної ізоляції гіпсу від гіпсу. Изолирующее речовина проникає в гіпс і тонким шаром покриває його поверх-ність. Ізолянтом дає можливість роз'єднати зубний ряд і цоколь без ушкоджень.   Рідина для ізоляції гіпсу 750 мл ..
919.80 грн.
Дентаклін розчинник гіпсу 2500 мл
Дентаклін розчинник гіпсу 2500 мл Готове рішення для видалення гіпсу з важкодоступних місць. Швидкий розчинник гіпсу - прискорений варіант. Швидке видалення залишків гіпсу з важкодоступних місць в протезі позбавляє від необхідності застосовувати механічний спосіб очищення, зберігаючи есте..
936.00 грн.
Дентаклін розчинник гіпсу 1000 мл
Дентаклін розчинник гіпсу 1000 мл Готове рішення для видалення гіпсу з важкодоступних місць. Швидкий розчинник гіпсу - прискорений варіант. Швидке видалення залишків гіпсу з важкодоступних місць в протезі позбавляє від необхідності застосовувати механічний спосіб очищення, зберігаючи есте..
436.50 грн.
Дентаклін швидкий розчинник гіпсу 1000 мл
Дентаклін швидкий розчинник гіпсу 1000 мл Готове рішення для видалення гіпсу з важкодоступних місць. Швидкий розчинник гіпсу - прискорений варіант. Швидке видалення залишків гіпсу з важкодоступних місць в протезі позбавляє від необхідності застосовувати механічний спосіб очищення, зберіга..
714.00 грн.
Акрилік Сеп ізоляція пластмаси від гіпсу
Акрилік Сеп ізоляція пластмаси від гіпсу ..
900.00 грн.
Катриджі пусті
Катриджі пусті для Системи Термопресс 400 ..
2,561.70 грн.
Online магазин стоматології - Усмішка © 2014 - 2017