Категорії

Виготовлення телескопічних та конусних коронок

Виготовлення телескопічних та конусних коронок

Виготовлення телескопічних та конусних коронок

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
ДТК адгезив набір
ДТК адгезив - Набір для Подвійної-T-Клейової фіксації Клей ДТК ..
2,568.00 грн.
Щипці для телескопічних коронок
Щипці для телескопічних коронок  У щипцях з конусним "захопленням" використані знімні вкладиші з штучними алмазами. ..
6,240.00 грн.
Пі-Ку-Пласт набір малий
Пі-Ку-Пласт набір малий Пі-Ку Пласт для швидкого і точного виготовлення стовпчиків. Внутрішню поверхню коронок покривають тонким шаром вазеліну. Чудові властивості матеріалу дозволяють заповнити коронки в короткий час. Пі-Ку Пласт швидко застигає. Незважаючи на це, є достатньо час..
919.80 грн.
Пі-Ку-Пласт HP36
Пі-Ку -Пласт  Пі-Ку Пласт для швидкого і точного виготовлення стовпчиків. Внутрішню поверхню коронок покривають тонким шаром вазеліну. Чудові властивості матеріалу дозволяють заповнити коронки в короткий час. Пі-Ку Пласт швидко застигає. Незважаючи на це, є достатньо часу для..
2,970.00 грн.
Набір точної фіксації кріплення ФГП
Набір точної фіксації кріплення ФГП Робота з ФГП економія часу за рахунок швидкості і простоти виготовлення економічно доцільна установка індивідуальної сили тертя відсутня необхідність в припасовке вторинних частин тривалий термін служби найвищий функціональни..
5,778.00 грн.
ФГП компонент А
ФГП компонент А Робота з ФГП економія часу за рахунок швидкості і простоти виготовлення економічно доцільна установка індивідуальної сили тертя відсутня необхідність в припасовці вторинних частин тривалий термін служби найвищий функціональний комфорт для пацієн..
1,357.80 грн.
ФГП компонент В
ФГП компонент В Робота з ФГП економія часу за рахунок швидкості і простоти виготовлення економічно доцільна установка індивідуальної сили тертя відсутня необхідність в припасовці вторинних частин тривалий термін служби найвищий функціональний комфорт для пацієн..
1,357.80 грн.
Online магазин стоматології - Усмішка © 2014 - 2017