Категорії

Ультратонкі диски для різання і обробки

Ультратонкі диски для різання і обробки
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Шліфувальний диск 40/1BF для сталі і сплавів
Шліфувальний диск 40/1BF для сталі і сплавів   Двоссторонні армовані сіткою з скловолокна з дуже високою продуктивністю, міцністю шліфувальні круги для різання і обробки сталі і сплавів благородних металів. Шліфувальні круги 40/1BFH (hard) призначені для шліфування та різання на висо..
42.00 грн.
Шліфувальний диск 40/0,5BF для сталі і сплавів
Шліфувальний диск 40/0, 5BF для сталі і сплавів   Двосторонні армовані сіткою з скловолокна з високою продуктивністю, міцністю шліфувальні круги для різання сталі і сплавів благородних металів. Не викликають нагрівання оброблюваного матеріалу і надмірного навантаження електроінструме..
42.00 грн.
Шліфувальний диск 40/0,7BF для сталі і сплавів
Шліфувальний диск 40/0,7BF для сталі і сплавів Двосторонні армовані сіткою з скловолокна з високою продуктивністю, міцністю шліфувальні круги для різання сталі i сплавів благородних металів. Не викликають нагрівання оброблюваного матеріалу і надмірного навантаження електроінструментів. Завдяк..
42.00 грн.
Шліфувальний диск 40/1BFH для сталі і сплавів
Шлифовальный диск 40/1BFH для стали и сплавов   Двосторонні армовані сіткою з скловолокна з дуже високою продуктивністю, міцністю шліфувальні круги для різання і обробки сталі і сплавів благородних металів. Шліфувальні круги 40/1BFH (hard) призначені для шліфування та різання на висо..
42.00 грн.
Диски вулканітові 20/0,2BF для кераміки та цирконію
Диски вулканітові 20/0,2BF для кераміки та цирконію    Cепаратори для різання, обробки порцеляни й цирконію з одним посиленням з сітки зі скловолокна. Вони застосовуються для прецизійної різання скрізь, де є ризик пошкодження порцелянових вінірів за вібрації інструменту. &nb..
53.70 грн.
Online магазин стоматології - Усмішка © 2014 - 2017