Категорії

Система visio.lign

Система visio.lign
Система visio.lign
Основними складовими системи Visio.lign є набір фасеток зубів фронтальної novo.line A і бічний novo.line P групи різної форми і фасону, кольори за шкалою Vita. Дані фасетки виготовлені фабричним способом і мають три шари матеріалу, що визначає глибину кольору і високу ступінь стійкості до стирання. Крім фасеток до складу системи входить і узгоджена за кольором адгезивна система, затвердіваючі УФ променями.
Система візіо.лайн може бути використана не тільки для облицювання мостовидних протезів, а й при необхідності виготовлення коронок при негайно навантаженній імплантатів, а також для облицювання складних ортопедичних конструкцій типу робіт з кріпленням на телескопах, конусних коронках, балкових конструкцій на імплантатах.  З появою системи Visio.lign повністю вирішується завдання щодо маскування гнізд матриць в бюгельних протезах з кріпленням на замках.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Диспенсер 5 мл. 1:1
Диспенсер 5 мл. 1:1 - пристрій для змішування і нанесення ..
1,401.30 грн.
Диспенсер ручка
Диспенсер ручка ..
153.00 грн.
novo.lign P бокові нижні
novo.lign P бокові нижні novo.lign A нижні тришарові фасетки жувальний відділ pasterior. Планка - 4 шт. Облицювання для передніх зубів зі стійкого високоабразивного матеріалу PMMA анатомічною будовою. Форма і товщина шару відповідають природним зубам.   ..
642.00 грн.
visio.ligh набір інструментів
visio.ligh набір інструментів ..
4,380.00 грн.
visio.link праймер для композиту
visio.link праймер для композиту Праймер для ПММА і композиту для з'єднання високоструктурованих облицювань novo.ligh А, novo.ligh Р і штучних зубів заводського виготовлення.  Для кондиціонування композитів, матеріалів для базису протезів та біосумісного, термопластического bio XS. ..
2,696.40 грн.
Полімеризатор bre.Lux
Полімеризатор bre.Lux Мультиталант полімеризації для практики і зуботехнічної лабораторіїю.  Для обробки облицювальних і стоматологічних матеріалів до теперішнього часу завжди необхідно було декілька апаратів.  З появою bre.Lux обробка всіх загально використовуваних матеріал..
48,150.00 грн.
novo.lign A фронтальні верхні
novo.lign A фронтальні верхні novo.lign A верхні тришарові фасетки фронтальний відділ anterior. Планка - 6 шт.  Облицювання для передніх зубів зі стійкого високоабразивного матеріалу PMMA анатомічною будовою. Форма і товщина шару відповідають природним зубам.   ..
930.90 грн.
novo.lign A фронтальні нижні
novo.lign A фронтальні нижні novo.lign A нижні тришарові фасетки фронтальний відділ anterior. Планка - 6 шт.  Облицювання для передніх зубів зі стійкого високоабразивного матеріалу PMMA анатомічною будовою. Форма і товщина шару відповідають природним зубам.   ..
930.90 грн.
novo.lign P бокові верхні
novo.lign P бокові верхні novo.lign A верхні тришарові фасетки жувальний відділ pasterior. Планка - 4 шт. Облицювання для передніх зубів зі стійкого високоабразивного матеріалу PMMA анатомічною будовою. Форма і товщина шару відповідають природним зубам.   ..
642.00 грн.
Crea.lign
Crea.lign Crea.lign мікронаповненим додатковий композит для індивідуалізації, доповнення та фінішної обробки. Представлений в червоно-білій естетиці, кольору дентинний, інтенсивний і ріжучого краю. 5 г. ..
1,265.40 грн.
Crea.lign моделююча рідина
Crea.lign моделююча рідина Crea.lign рідина для розведення консистенції композиту Crea.lign, 10 мл. ..
738.30 грн.
MKZ-Праймер для металу та кераміки
MKZ-Праймер для металу та кераміки MKZ-Праймер для металу і кераміки, бонд 4мл для надійного з'єднання виниров novo.lign A, novo.lign P з металом, керамікою, церконом 4 мл. ..
2,917.80 грн.
Combo.lign дентиновий композит
Combo.lign дентиновий композит Композит для фіксації кольору дентину (подвійного затвердіння) для надійного з'єднання облицювань novo.lign A і novo.lign P класичних кольорів AD ..
1,733.40 грн.
Combo.lign опакер
Combo.lign опакер Combo.lign опакер дентинові композит (подвійного затвердіння) для опакового шару, представлений в 4-х кольорах, 4 г. ..
850.80 грн.
Online магазин стоматології - Усмішка © 2014 - 2017