• Артикуляційний папір „Bausch“ (BK 13, BK 14) „Arti-Check®“ 40μ

Артикуляційний  папір "Bausch" (BK  13, BK 14) "Arti-Check ®" мікродюн товщиною 40μ

 

Артикуляційний  папір Бауша мікродюн товщиною 40μ є дуже тонким і, в той же час , міцним папером, який з обох сторін покритий рідкою фарбою . Мала товщина цього паперу виключає отримання неправдивих або змазаних контактних пунктів і забезпечує точні , чіткі кольорові відбитки . Рідкофарбове покриття з особливим ступенем надійності виявляє всі оклюзійні контакти навіть на змочених слиною золотих , керамічних , полірованих металевих або пластмасових поверхнях .

Спеціальне рідкофарбове покриття складається з безлічі мікрокапсул , наповнених фарбою. Мікрокапсули лопаються навіть при незначному тиску і вивільняють рідку фарбу , фарбуючи місця контактів. Цей папір може використовуватися багато разів , так як барвник покриття має здатність до регенерації.

Артикуляційний папір Бауша мікродюн товщиною 40μ особливо добре підходить для двокольорової демонстрації статичної та динамічної оклюзії. Для цього на першому етапі забарвлюються в червоний колір усі контактні пункти в положенні центральної оклюзії , а потім проводиться другий етап з забарвленням динамічних контактних пунктів у синій колір. Використання синього паперу на першому етапі і червоного паперу на другому етапі також дає хороші результати.

ВК 13 - синій .

ВК 14 - червоний.Форма випуску
Форма випуску 40 мкм, бокс, стрічка 15м, ширина 16 мм.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Артикуляційний папір „Bausch“ (BK 13, BK 14) „Arti-Check®“ 40μ

  • Виробник: BAUSCH
  • Модель: ВК 13, ВК 14
  • Наявність: Є в наявності
  • 261.45 грн.