Категорії

Відбиткові маси

Відбиткові маси
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Aqium 3D PUTTY SOFT
Аквум ЗD Putty Soft Матеріал для зняття відбитків, для використання при роботі з імплантатами і в CAD / CAM системах . Компоненти матеріала збалансовані найоптимальнішим чином для досягнення найвищих якостей гідрофільності, максимальної межі міцності на розрив, високій еластичності, тиксотроп..
1,142.40 грн.
C-силікон / полісилоксан преміум класу Silect light 140 ml коригуюча
 C-силікон / полісилоксан преміум класу Silect light 140 ml коригуюча Застосування: Коронки та мостовидні конструкції Часткові коронки Зовнішні та внутрішні вкладки Повне чи часткове протезування Характеристики: Маса: 140 мл Замішується у спі..
313.80 грн.
C-силікон / полісилоксан преміум класу Silect putty 1х910 ml база
C-силікон / полісилоксан преміум класу Silect putty 1х910 ml база   Застосування: Коронки та мостовидні конструкції Часткові коронки Зовнішні та внутрішні вкладки Повне чи часткове протезування Характеристики: Маса: 1х910 мл Замішується у..
504.00 грн.
C-силікон / полісилоксан преміум класу Silect catalist 60 ml каталізатор
C-силікон / полісилоксан преміум класу Silect catalist 60 ml каталізатор   Застосування: Коронки та мостовидні конструкції Часткові коронки Зовнішні та внутрішні вкладки Повне чи часткове протезування Характеристики: Маса: 60 мл Замішуєть..
285.00 грн.
Блокнот для замішування С-силіконів
Блокнот для замішування С-силіконів ..
87.00 грн.
Aqium 3D LIGHT
Аквум 3D лайт Aqium 3D LIGHT володіє чудовою моментальною гідрофільністю, завдяки чому залишки вологи витісняються з найдрібніших порожнин, що в кілька разів збільшує точність відбитка. Разом з тим, матеріал володіє максимально можливим межею міцності на розрив і розтягнення. Висока ста..
739.80 грн.
A-силікони betasil VARIO PUTTY (A70) міні набір
A-силікони betasil VARIO PUTTY (A70) міні набір Основні переваги A- силіконів Betasil : • Простота замішування і точність дозування маси й каталізатора завдяки пропорції 1:1. • Відмінні гідрофільні і тиксотропні властивості мас . • Еластичність і міцність на розрив. • Ід..
900.00 грн. 750.00 грн.
A-силікони betasil VARIO PUTTY SOFT (A60) міні набір
A-силікони betasil VARIO PUTTY SOFT (A60) міні набір Основні переваги A- силіконів Betasil : • Простота замішування і точність дозування маси й каталізатора завдяки пропорції 1:1. • Відмінні гідрофільні і тиксотропні властивості мас. • Еластичність і міцність на розрив. • Ідеа..
900.00 грн. 750.00 грн.
А-силікони betasil VARIO PUTTY SOFT А60, набір
А-силікони betasil VARIO PUTTY SOFT А60, набір На сьогоднішній день А-силіконові відбиткові матеріали отримують все більше поширення в ортопедичній стоматології, завдяки чудовому відтворенню найдрібніших деталей, високої міцності на розрив і стабільності протягом довгого часу. Ми пропонує..
1,950.00 грн.
А-силікони betasil VARIO PUTTY А70, набір
А-силікони betasil VARIO PUTTY А70, набір На сьогоднішній день А-силіконові відбиткові матеріали отримують все більше поширення в ортопедичній стоматології, завдяки чудовому відтворенню найдрібніших деталей, високій міцності на розрив і стабільності протягом довгого часу. Ми пропонуємо ва..
1,950.00 грн.
betasil VARIO IMPLANT
А-силікони betasil VARIO IMPLANT Новий монофазний матеріал для зняття відбитку під імпланти. В'язкість забезпечує необхідну стабільність в відбитковій ложці з одного боку і високу текучість під тиском з іншого боку. Висока кінцева твердість. Неперевершена чіткість деталей.   ..
1,003.80 грн.
alphasil PERFECT PUTTY SOFT C-силікон для базового відбитку
alphasil PERFECT PUTTY SOFT С-силікон для базового відбитку Базовий матеріал ідеально підходить для технології подвійного замішування і використовується як попередній відбиток. Ви можете застосувати його як з коригуючими масами даного виробника, так і з матеріалами інших виробників.  ..
570.00 грн.
Альфасіл перфект професійний набір №2 С-силікон( LIGHT-коригуюча високої плинності)
Альфасіл перфект професійний  набір С-силікон (LIGHT-коригуюча ) В асортименті продукції компанії Müller- Omicron представлені готові набори для отримання високоякісних відбитків, які користуються величезним попитом в усьому світі. Основним компонентом у наборі є  alphasil PERF..
960.00 грн. 825.00 грн.
alphasil PERFECT MEDIUM
C-силікон Альфасіл перфект медіум - коригуюча(150 мл) Компанія Müller-Omicron розробила матеріали, що застосовують в якості коригуючого шару і володіють різною плинністю. Вони дозволяють точно відтворити особливості рельєфу зубів з повторенням найдрібніших деталей. alphasil PERFECT M..
237.60 грн.
alphasil PERFECT LIGHT
C-силікон Альфасіл перфект лайт - коригуюча(150 мл) Компанія Müller-Omicron розробила матеріали, що застосовують в якості коригуючого шару і володіють різною плинністю. Вони дозволяють точно відтворити особливості рельєфу зубів з повторенням найдрібніших деталей. C-силіконовий коригу..
237.60 грн.
alphasil PERFECT ACTIVATOR PASTE
Альфасіл перфект-активатор(60 мл) Каталізатор для відбиткової маси alphasil PERFECT ACTIVATOR PASTE Пастоподібний каталізатор для відбиткової маси. Основні переваги каталізатора: • матеріал легкий і зручний у застосуванні; • при застосуванні не викликає алергії; • економічна д..
243.00 грн.
alphasil PERFECT ACTIVATOR LIQUID
Альфасіл перфект-активатор(50мл) рідина Каталізатор для відбиткових мас alphasil PERFECT ACTIVATOR LIQUID Рідкий каталізатор для відбиткової маси. Основні переваги каталізатора: більш економічне дозування (зручний дозатор на кришці флакона); при застосуванні не викликає ..
243.00 грн.
topas PERFECT A85
Матеріал для реєстрації прикусу Топаз перфект А85 topas PERFECT A85 Це матеріал оптимальної жорсткості для реєстрації прикусу на А-силіконовій основі. Завдяки своїй в'язкості, маса має мінімальний опір при надкусуванні, що забезпечує простоту і зручність процесу реєстрації прикусу. Матер..
1,059.30 грн.
Online магазин стоматології - Усмішка © 2014 - 2017