Категорії

Гігієна

Гігієна
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Содоструменевий апарат-наконечник "Prophy Line" сумісний з Kavo Multiflex
Оптимально сконцентрований  струмінь  порошка змішаний з ультратонкими бризками води і повітря, забезпечує ефективне і точне видалення зубного нальоту. Це робить  лікування особливо економічно вигідним для вас. Ергономічна, легка і компактна,  обертається на 360 °   &nb..
17,850.00 грн.
Профілактичний порошок PP1011 з ароматом - м'ята
Профілактичний  очищуючий порошок для використання з Prophy Line і іншими содоструменевими апарат-наконечниками.  Ефективно видаляє зубний наліт  без засмічення. Характеризується високою плинністю, високою ефективністю,  нанометричним розміром зерна. Вага 300г. Аромат - &n..
442.50 грн.
Профілактичний  порошок PP1012 з ароматом - лимон
Профілактичний  очищуючий порошок для використання з Prophy Line і іншими содоструменевими апарат-наконечниками.  Ефективно видаляє зубний наліт  без засмічення. Характеризується високою плинністю, високою ефективністю,  нанометричним розміром зерна. Вага 300г. Аромат - ли..
442.50 грн.
Профілактичний  порошок PP1013 з ароматом - полуниця
Профілактичний  очищаючий порошок для використання з Prophy Line і іншими содоструменевими апарат- наконечниками.  Ефективно видаляє зубний наліт  без засмічення. Характеризується високою плинністю, високою ефективністю, нанометричним розміром зерна. Вага 300г. Аромат -полуниця..
442.50 грн.
Online магазин стоматології - Усмішка © 2014 - 2017