VOCO

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Кліп / Clip
Кліп фотополімерний однокомпонентний пломбувальний матеріал для тимчасових реставрацій Показання до застосування Всі види тимчасових пломб Тимчасова ізоляція порожнин при виготовленні вкладок і накладок Переваги Легко вноситься і легко видаляється цільною порцією ..
402.00 грн.
Амаріс Гінгіва (Amaris Gingiva VOCO)
Амаріс Гінгіва високоестетичний фотополімерний пломбувальний матеріал кольору ясна Показання до застосування Порожнини V класу ( пришийковий карієс , кореневі ерозії , клиновидні дефекти ) , особливо при рецесії ясен , напр . , Як наслідок захворювань пародонту Покриття віл..
4,200.00 грн.
Адміра Протект / Admira Protect
Адміра Протект Светоотверждаємий десенсітайзер на основі ормокеров ( Ormocer ® ) Показання до застосування Лікування гіперeстезіі дентину Блокування чутливості шийки зуба , в тому числі покритого коронкою Лікування шийок зубів після профчісткі і видалення зубного камен..
1,800.00 грн.
Іоносіл, туби (Ionoseal VOCO)
Іоносіл фотополімерний стеклоїономерний модифікований композитом цемент для прокладок Показання до застосування Прокладочний матеріал під всі типи пломбувальних матеріалів Розширена герметизація фісур Реставрація невеликих пошкоджень зубів Переваги Готов..
1,371.00 грн.
Уфі Гель / Ufi Gel Хард
Уфі Гель Хард для ручного змішування (версія порошок / рідина) Показання до застосування Жорстка підкладка тривалого користування Проведення прямих і непрямих перебазувань Повне і часткове перебазування амбулаторне перебазування Подовження країв протезів ..
1,717.20 грн.
Клінт / Klint
Клінт не містить фтор паста для видалення нальоту і поліровкіповерхностей зубів Показання до застосування Для ручного або механічного видалення нальоту Чищення зубів перед профілактичними заходами, лікуванням гіперeстезіі шийки зуба і композитної реставрацією Переваги..
335.10 грн.
Твінкі Стар / Twinky Star
Твінкі Стар кольоровий світлозатверджувальний компомерний пломбувальний матеріал з ефектом блискіток Показання до застосування Pеставрація молочних зубів Переваги Вісім яскравих відтінків з ефектом блискіток Пряме і швидке накладення з капсул відмінна поліруємі..
2,635.50 грн.
Мерон Плюс, порошок
Мерон Плюс склоіономерний фіксуючий матеріал , посилений полімером Показання до застосування Фіксація: Металокерамічних коронок , мостів до тканин зуба , до амальгамних , композитних або склоіномерних культьових конструкцій зуба Металевих вкладок , накладок , коронок і мості..
522.00 грн.
Біфлуорід 12  (Bifluorid  VOCO)
Біфлуорід 12 фторвмісний лак для лікування гіперестезії шийки зуба і для профілактики карієсу   Показання до застосування   профілактика карієсу Лікування гіперeстезіі шийки зуба Обробка гіперчутливого дентину при втраті емалі ( напр. , після препарування..
1,269.00 грн.
Адміра / Admira
Адміра фотополімерний пломбувальний матеріал на основі ормокеров ( Ormocer ® ) Показання до застосування Для пломб всіх класів Реконструкція травмованих фронтальних зубів Вінірування змінених в кольорі фронтальних зубів Корекція форми і кольору для поліпшен..
5,205.00 грн.
Грандіо + Футурабонд HP  (Grandio VOCO)
Грандіо + Футурабонд HP Універсальний наногібрідний пломбувальний матеріал  Показання до застосування  Для порожнин I - V класів  Реконструкція травмованих фронтальних зубів  Вінірування змінених в кольорі фронтальних зубів  Корекція фор..
6,450.00 грн.
Полофіл Супра
Полофіл Супра фотополімерний реставраційний композит для пломбування Показання до застосування Для порожнин всіх класів Реконструкція травмованих передніх зубів Виготовлення прямих вінірів Шинування рухомих зубів Переваги Поєднує переваги мікро і макрон..
2,233.80 грн.
Амаріс (Amaris VOCO)
Амаріс високоестетичний фотополымерний пломбувальний матеріал Показання до застосування Естетичні реставрації порожнин III , IV і V класу фронтальних зубів Естетичні реставрації порожнин I , II і V класу бічних зубів Відновлення травматично пошкоджених фронтальних зуб..
10,950.00 грн.
Уфі Гель / Ufi Gel П
Уфі Гель П м'який матеріал холодної полімеризації на силіконовій основі у тубах для проведення еластичною перебазування Показання до застосування М'яке постійне перебазування для повних та часткових знімних протезів Ізоляція ділянок підвищеного тиску Перекриття A- лінії пр..
2,280.00 грн.
Адміра / Admira А(1, 2, 3) в шприцах по 4 г
Адміра фотополімерний пломбувальний матеріал на основі ормокеров ( Ormocer ® ) Показання до застосування Для пломб всіх класів Реконструкція травмованих фронтальних зубів Вінірування змінених в кольорі фронтальних зубів Корекція форми і кольору для поліпшен..
720.00 грн.
Перфект Бліч 17%
Перфект Бліч гель для відбілювання змінених в кольорі зубів (10% / 17% перекису карбаміду) Показання до застосування Щадне і довготривале відбілювання живих і девітальних зубів, наприклад у випадку фарбування медикаментами, при флюорозе, травмах, вживанні їжі, багатої пігментами, віко..
219.90 грн.
Солобонд М
Солобонд М Фотополімерний однокомпонентний бонд для дентину і емалі Показання до застосування Пряма реставрація дефектів всіх класів будь-якими світлоотверждаємимі пломбувальними матеріалами Переваги Один компонент - Oдно нанесення відмінна адгезія Висока..
990.00 грн.
Мерон Плюс АЦ
Мерон Плюс склоіономерний фіксуючий матеріал , посилений полімером Показання до застосування Фіксація: Металокерамічних коронок , мостів до тканин зуба , до амальгамних , композитних або склоіномерних культьових конструкцій зуба Металевих вкладок , накладок , коронок і мості..
1,950.00 грн.

VOCO - THE DENTALISTS
Сучасні стоматологічні матеріали повинні володіти високою якістю і комфортом у роботі. Крім того, попитом користуються практичність і продуктивність матеріалів. Саме ці цілі переслідує компанія VOCO.
Починаючи з 1981 року компанія VOCO забезпечує стоматологів всього світу високоякісними стоматологічними матеріалами та на сьогоднішній день відноситься до провідних міжнародних виробників в даній галузі. Маючи великий асортимент продуктів, що складається з більш ніж 100 якісних матеріалів, VOCO пропонуємо стоматологічним клінікам і зуботехническим лабораторіям в 120 країнах світу лікарські та медичні препарати для застосування в превентивній, реставраційній та ортопедичній стоматології, вироблені в кращих традиціях якості - «Зроблено в Німеччині» .
Завдяки сертифікації якості та інтенсивної дослідницької та наукової роботи компанії VOCO знову і знову вдається встановлювати нові критерії у розвитку нових дентальних матеріалів. З цією метою дослідники фірми тісно співпрацюють з більш ніж 150 університетами та іншими визнаними дослідними організаціями по всьому світу. Високо цінується компетенція вчених, що працюють в компанії VOCO. Так, VOCO відігравалє провідну роль у багатьох дослідницьких проектах Державного Міністерства освіти і дослідницької роботи ( BMBF ) .
Зі своїми новинками компанія VOCO багато разів займала позицію лідера в стоматологічному світі. Так, наприклад, з Grandio - першим у світі нано - гібридним композитом, який, завдяки своїм чудовим характеристикам і зручності в роботі, визнаний одним з найбільш вдалих універсальних пломбувальних матеріалів. Крім того, VOCO також представляє Grandio SO - нано- гібридний композит для порожнин всіх класів , який за своїми фізичними параметрами є пломбувальним матеріалом, найбільш подібним із тканинами зуба.
Асортимент продукції VOCO охоплює матеріали різних класів для тимчасового та постійного пломбування, прокладочні матеріали, адгезивні системи і матеріали для фіксації, кореневі штифти і системи для побудови культі зуба, відбиткові матеріали, матеріали для виготовлення тимчасових коронок і мостів, герметики фісур, препарати для флюоризацію і десенсибілізації, а також матеріали та прилади для зуботехнічної лабораторії.
Online магазин стоматології - Усмішка © 2014 - 2017