3D друкарки

3D-друкарка (принтер)— пристрій, що використовує метод пошарового створення фізичного об'єкта за цифровою 3D-моделлю.

Винайдений ученим на ім’я Чак Хулл в далекому 1986 році, 3D друк – процес читання цифрової віртуальної 3D моделі з наступною побудовою фізичного об’єкта. У той час, як Хулл заснував найбільшу компанію в світі, його винахід працював виключно на технології, названої стереолитографом (SLA). З тих пір були розроблені численні альтернативні технології 3D друку, такі як Моделювання методом наплавлення (FDM), Наплавлення нитки (FFF), Вибіркове лазерне спікання (SLS), PolyJetting і багато інших, хоча всі вони засновані на пошаровому створенні об’єктів.

Моделювання методом наплавлення або Fused Deposition Modeling (FDM) було винайдено ученим на ім’я Скотт Крамп через кілька років після того, як Чак Хулл винайшов лазерну 3D друк. Крамп намагався дістати вигоду з розробки і в 1990 році заснував компанію Stratasys, яка запатентувала цю технологію під брендом FFF. З цієї причини сама найпопулярніша технологія 3D друку FDM часто згадується як Fused Filament Fabrication (FFF).

В основі SLA 3D друку лежить вплив проектора або лазера на рідкий фотополімер. Лазерний промінь прямує на зону, де будуть розташовані стінки моделі. Під впливом променя рідина твердне, після чого готові шари піднімають над рівнем рідини і процес повторюється, поки всі верстви моделі не будуть надруковані.

SprintRay - це високотехнологічна компанія, яка створює комплексне 3D-друкарське обладнання та послуги для стоматологічних клінік і лабораторій. Заснована в 2014 році двома студентами PHD з університету. Програма з виробництва адитивних препаратів у Каліфорнії, SprintRay має партнерські відносини по всій стоматологічній промисловості, включаючи останні інтеграції програмного забезпечення з двома з найбільших стоматологічних CAD / CAM продуктів на ринку.


Для отримання додаткової інформації відвідайте www.sprintray.com


Виберіть підкатегорію

Порівняння товарів (0)


MoonRay D Wireless 3D Printer

MoonRay D Wireless 3D Printer

ХарактеристикиТехнологія: стереолітографія, MIP DLPОбласть друку, мм: 96 x 60 x 200Роздільна здатніс..

133749.00 грн.

MoonRay S Wireless 3D Printer

MoonRay S Wireless 3D Printer

ХарактеристикиТехнологія: стереолітографія, MIP DLPОбласть друку, мм: 130 x 80 x 200Роздільна здатні..

133749.00 грн.

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)